Zaznacz stronę

Urodziny, imprezy, pikniki

Szukasz pomysłu na przyjęcie urodzinowe dla dziecka? Organizujesz piknik firmowy? O może chciałbyś komuś wręczyć wyjątkowy prezent? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Między Kropkami to eksperymenty naukowe w każdym wydaniu. Prowadzimy animacje dla dzieci od lat 4 do ponad 100 – każdy znajdzie coś dla siebie. Dobieramy scenariusze i ilość prowadzących w zależności od Państwa oczekiwań i potrzeb, takich jak zakres i czas trwania eksperymentów czy liczebność grupy. Zainteresowanych prosimy o kontakt na miedzy@kropkami.pl lub 575 196 624.

Nasza szczegółowa oferta jest w przygotowaniu. Zapisz się na newsletter, żeby być na bieżąco z Między Kropkami.

Przyjęcia urodzinowe

Gwarantujemy niezapomniane urodziny, pełne niezwykłych doświadczeń i wspaniałej zabawy. Mamy świetne pomysły inspirujące, angażujące i zaskakujące zarówno małe dzieci jak i wszystkowiedzące nastolatki.

Tematy i ceny

Pikniki

Piknik firmowy, otwarcie nowej szkoły, a może przyjęcie weselne? Między Kropkami wzbogaci każde spotkanie. Inspirujące pokazy i eksperymenty zaciekawią i zaangażują zarówno dzieci jak i dorosłych.

Kontakt

Vouchery

Spotkanie z Między Kropkami to świetny pomysł na prezent. Wyjątkowe przeżycia i doświadczenia ucieszą każdego miłośnika eksperymentów. Do wykorzystania przez 6 miesięcy.

Kontakt

Chcesz otrzymywać informacje o nowych pomysłach imprezowych w naszej ofercie?

Zapisz się na newsletter